onlinelogomaker-121816-1734-2050

До дня Святого Миколая Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія за підтримки духовенства Української Автокефальної Православної Церкви запускає дитячий проек «Духовні сходинки» – написання адаптованої дитячої Біблії для легкого навчання дітей в недільних школах чи вдома.

Зміст

1. Створення світу

Чи знаєш, ти, як все занурюється в темряву в нічний час, коли вимкнені всі лампи? У такій темряві був колись весь світ. Тоді не було ні трави, ні дерев, ні прекрасних квітів, ні птахів, ні, навіть, неба і землі, а весь Всесвіт був просто темрявою. Але Бог не хотів, щоб все залишалося саме так. Великий і мудрий Творець створив гармонію і красу світу, що оточують тебе.

Над нами без кордонів розкинулося синє небо. На ньому, як вогненна куля, сяє сонце і дає нам тепло та світло. Вночі на зміну сонечку випливає місяць, а навколо нього, як діток біля мами, багато-багато зірочок. Немов ясні очі, блимають вони в висоті і, як золоті ліхтарики, висвітлюють небесний купол…

Продовження…

2. Створення перших людей на землі

І сказав Бог: «Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усією землею».

Чому Бог сказав: «Створімо»? Тому що Бог єдиний в трьох особах: Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий. Тому в Першій книзі наказом, при створенні людини, Бог говорить у множині: «Створімо».

Вся земля, створена Словом всемогутнього Творця, осяяна сяйвом ласкавого сонця, дихала спокоєм і чудовою красою. Але це не було ще кінцем творіння. Бог вирішив створити людей, щоб вони жили в цьому прекрасному світі і могли спілкуватися зі своїм Творцем…

Продовження…

3. Вигнання із раю

Отже, Адам і Єва насолоджувалися райським життям. Вони милувалися красивими квітами, пробували на смак соковиті плоди, які росли на деревах, доглядали за чарівним садом. Серед раю росло дерево небесної краси. А плоди з цього дерева таїли і добро, і зло. Господь під страхом смерті заборонив ці плоди їсти. Плоди особливого дерева пізнання добра і зла. Бог сказав, що якщо вони не послухаються цієї заповіді, то помруть.

Але одного разу Адам і Єва не послухалися Бога. І Він вигнав їх з раю. А сталося це так…

Продовження…