Сьогодні, 24 серпня, відбулася урочиста «Молитва за Україну», присвячена до 26-ї річниці від Дня незалежності.

У Софійському соборі предстоятелі Церков і керівники релігійних організацій піднесли до Всемилостивого Господа молитви за Українську державу, за мир та процвітання, за Божий захист і благословення для українських захисників.

На святковому заході були присутні президент України Петро Порошенко з родиною, секретар РНБО Олександр Турчинов, глава Адміністрації президента Ігор Райнін, спікер парламенту Андрій Парубій, прем’єр Володимир Гройсман та столичний міський голова Віталій Кличко.

Урочиста молитва розпочалася з виконання хором «Отче наш». З промовами до вірян звернулися Предстоятель Української православної церкви Київського Патріархату Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Предстоятель Української православної церкви (Московського Патріархату) Блаженніший Митрополит Онуфрій, Верховний архієпископ Києво-Галицький Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, Ординарій Києво-Житомирської дієцезії Римсько-католицької церкви Віталій Кривицький, Головний рабин Києва та України Яков Дов Блайх, Муфтій Духовного управління мусульман України Тамім Ахмед та Президент Українського біблійного товариства Григорій Комендант.

Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Макарій не був присутнім на урочистому заході у Софійському соборі та, вже не вперше, відмовився від участі у міжконфесійній молитві за Україну. Блаженніший Макарій нехтуючи обов`язками глави Церкви дискредитує Українську Автокефальну Православну Церкву.

Прес-служба Патріархії УАПЦ