Сьогодні, 14 травня 2017 р.Б., вся повнота Української Автокефальної Православної Церкви вітає Блаженнішого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ з днем тезоіменитства.

Ваше Блаженство!

Дозвольте у рясний вінок сьогоднішніх привітань вплести і свою квітку з побажаннями Божої помочі у розбудові Української Автокефальної Православної Церкви.

Вже понад два десятиліття Ви старанно і з неабиякою смиренністю виконуєте покладений на Вас послух.

За ці нелегкі роки Вам вдалося заслужити бездоганний авторитет, високу повагу як серед архієреїв і священноначалля всіх конфесій, так і в колах інтелігенції, високих державних чинів, побожного народу і вірних УАПЦ. Всемилостивий Господь дарував Вам предстоятельський омофор тоді, коли Ви, дійсно, досягли багатьох успіхів та нажили колосальний досвід і вміння, щоб отримати таку бажану владу. Як говорить народна мудрість: «Влада ніколи не зречеться тебе, тому при найменшому сумніві втримати її, відмовся перший. Інакше вогонь влади, який оберігав і захищав – знищить тебе!».

Ви, як мудрий і впевнений в собі Предстоятель, завжди тримаєте себе в руках, дослухаєтесь до думки Архієрейського собору і власної совісті. Ви є неабияким прикладом ревного служіння та високої моралі. Тому ми щоразу згадуємо Ваші слова з проповіді: «Люблю правдивих, навіть якщо це мої вороги, і ненавиджу брехливих, навіть якщо це мої друзі…»

У цей світлий день щиросердечно бажаємо Вам доброго здоров’я і бадьорості духу, багатьох милостей від Господа і Його премудрого лідерства в працях на користь розбудови Української Автокефальної Православної Церкви і звершення задуманих планів.

Прес-служба Патріархії УАПЦ