Під головуванням Архиєпископа Германа (Семанчук) керуючого Чернівецькою та Хотинською Єпархіями новоствореної Православної Церкви України, та священика церкви – протоієрея Дмитра (Ходан), який є настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці упродовж тридцяти років – віряни-мешканці села Шишківці, Кіцманського району Чернівецької області на зборах вирішили перейти з підпорядкування Української Православної Церкви Московського Патріархату та перейти до Православної Церкви України.

Про цю історичну подію повідомив – Сергій Бухаров, головний спеціаліст відділу з питань охорони культурної спадщини, національностей та релігії Чернівецької Обласної Державної Адміністрації.

“Сьогодні зранку на зборах усі присутні, близько сотні людей окрім однієї людини, проголосували за приєднання до Єдиної Помісної Церкви. Їх підтримав і священик, який проводив збори. Це поки перша громада в області, яка зробила такий крок. До цього шишківчани готувались з літа, люди збирали підписи за утворення Помісної Церкви. Потім чекали Об`єднавчого Собору”, – зазначив Сергій Бухаров.

Високопреосвященнійший Архієпископ Герман (Семанчук) привітав усіх вірних та наголосив, що – «Одна Церква – це насамперед боголюдський організм, а голос людей – це голос Бога, тому наші роздуми про власні традиції та церковну ідентичність мають врахувати мету, заради якої, власне, й існує Церква – тобто Спасіння!» – сказав Владика Герман. «Відкриємо не тільки двері храму, а й свої серця один одному бо ми Єдині…»

Важливо зауважити, що на сьогодні в межах території Чернівецької області служать архієреї Української Православної Церкви в єдності з Московським Патріархатом – митрополит Мелетій, архієпископ Лонгін, єпископ Веніамін, та архієреї бувшої Української Православної Церкви Київського Патріархату – митрополит Данило, архієпископ Онуфрій – саме під керівництво архієпископа Германа бувшого архієрея Української Автокефальної Православної Церкви, а тепер представника Православної Церкви України – вирішили перейти віряни церкви Різдва Пресвятої Богородиці с.Шишківці, Кіцманського району – чим виявили не аби-яку довіру та повагу до тепер вже свого правлячого архієрея.

Вітаємо наших братів і сестер парафії Різдва Пресвятої Богородиці, Його Високопреосвященство, Владику Германа, з сьогоднішнім величним православним днем пам’яті святого Миколи Чудотворця, молитовно чекаємо усіх православних українців обійнятись в єдиній родині – Православній Церкві України!

ОБ’ЄДНАЛИ ЦЕРКВУ – ОБ’ЄДНАЄМО УКРАЇНУ!