16 листопада 2018 року Божого у Патріархію Української Автокефальної Православної Церкви надійшло депутатське звернення від народного депутата України, першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я О. А. Корчинської. У зверненні народний депутат звертається за підтримкою до духовенства та вірян УАПЦ, щоби протидіяти пропаганді гріха – маршу трансгендерів.

 

Слава Ісусу Христу!

Ваше Блаженство!

Висловлюю Вам слова глибокої поваги та прошу Вашого сприяння в наступному.

Звертаюсь до Вас як народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Останнім часом в Україні набула поширення пропаганда гріха содомії та гендерної ідеології. Її здійснюють атеїсти та марксисти за гроші іноземних фондів. Вони пролобіювали зміну частини законодавства, яка спрямована у першу чергу на дітей. Так, вже Міністерство освіти України поширило серед навчальних закладів підручники з пропагандою гріха як норми та бажаної моделі поведінки. Християнській етиці та сімейним цінностям немає місця у політичній програмі збоченців.

18 листопада 2018 року планується марш за політичні права трансгендерів. Зокрема за право усиновлення дітей психічно хворими людьми. Місце проведення – площа біля Михайлівського собору (з метою наруги над Церквою).

Українські християни-патріоти переконані, що пропаганда гріха повинна бути припинена. Ми заперечуємо можливість усиновлення дітей збоченцями.

Закликаю всіх єпископів та священників молитися за зцілення хворих, публічно засудити марш трансгендерів.

Прошу Вас не мовчати, коли відбувається пропаганда гріха!

Прошу Вас закликати християн вийти 18 листопада 2018 року о 11.00 на Михайлівську площу і протидіяти маршу трансгендерів.

Прийміть запевнення у моїй високій повазі до Вас.

Народний депутат України,

Перший заступник Голови

Комітету Верховної Ради України

з питань охорони здоров’я О. А. КОРЧИНСЬКА

 

Не лишаймося байдужими!

Прес-служба Патріархії УАПЦ