На Тернопільщину вперше буде доставлено мощі 12-ти святих для поклоніння.

Мощі Святих доставлять 11 травня 2019 р.Б., до Тернополя.  Перебуватимуть святині в храмі Святих Жон-Мироносиць с. Почапинці до 19 травня 2019 р.Б., щоб «нагадати всім християнам про реальність євангельської звістки і оживити в серцях вірян пам`ять про Бога». 

«Головна мета привезення мощей преподобних і богоносних отців-православних та чесних мощей святої Марії Магдалини полягає в бажанні надати православним християнам можливість почерпнути духовну втіху та радість, особливо в цей непростий історичний час для нашої багатостраждальної Батьківщини. Важливо, щоб наш віруючий народ відчув, що в тих випробуваннях, які ми переживаємо, ми не одні, – нам співстраждають, за нас моляться, адже Церква – Тіло Христове, в якому коли страждає один член, йому співстраждають інші…» – повідомляється на офіційному сайті Тернопільської Єпархії.

11 травня ікона святої рівноапостольної мироносиці Марії Магдалини з часткою її Чесних Мощей, та мощі преподобних і богоносних отців православних прибудуть до Тернополя з Києва. Святі мощі хресним ходом будуть перенесені до храму Святих Жінок-Мироносиць, що в селі Почапинці, Тернопільського району, Тернопільської області, де вони і перебуватимуть до 19 травня. Ознайомитись з графіком проведення богослужінь можливо за посиланням.

“12 травня розпочнуться урочистості, з нагоди храмового свята  за участю духовенства, парафіяльної громади та запрошених гостей. Буде звершено Божественну літургію з читанням акафісту та водоосвятний молебен з особливими проханнями – за встановлення миру в Україні, за наш народ, за нашу святу Православну Церкву і за весь православний світ, щоб він у мирі, злагоді, любові славив Воскресшого Христа та наслідував би Вічну Пасху” – йдеться в повідомленні пресслужби парафії Жон-Мироносиць ПЦУ ТЄ.

Господь створив нас із трьох частин: тіло, душа і дух. І у святих тіло не менш святе, ніж душа і дух. Через нашу молитву до угодника і до Господа ця благодать може нам сприяти і допомагати. Сам Владика Христос, дарував нам мощі святих, як рятівні джерела, які випромінюють різноманітні благодіяння і виливають миро пахощів. І нехай ніхто не сумнівається!

Прес-служба Патріархії