Предстоятель Православної Церкви України привітав студентів із їхнім святом.

«Дорогі студенти! Сердечно вітаю вас із вашим святом і, найперше, бажаю вам прагнути більшого за те, що ви вже знаєте, бачити більше, аніж видно. Будьте амбітними, не бійтеся мріяти, розправляйте крила й відкривайте для себе нові обрії, долайте нові вершини. Пізнавайте, досліджуйте, відкривайте, радійте, спілкуйтеся – тут і зараз, з добром у серці й невтомною жагою до нових знань. І ніколи не забувайте, що найкращий ваш Друг і Порадник – це Господь, і для Нього немає нічого неможливого!», – написав він у Facebook.

Він побажав студентам ніколи не падати духом і не боятись запитувати, не лінуватись шукати й крокувати сміливо вперед. «Шукайте дорогу правди та міцно тримайтеся її, не робіть для себе кумирів, адже так повеліває Сам Господь; плекайте власну унікальну особистість, розкривайте неповторні таланти, даровані вам Господом, примножуйте своє, добре й корисне».

«Так є, що не на всі «чому?» існують готові відповіді, – сказав митрополит Епіфаній. – Але те, чого не можуть пояснити люди, завжди може відкрити Господь. Хочете дізнатися – зверніться до Нього, відкрийте Слово Боже. Прислухайтеся до свого серця, до голосу совісті, адже Бог через них звертається до нас мовою любові».

«Мрійте і дійте! Саме ваші сміливі ідеї, мрії й надії є тою необхідною рушійною силою, яка рухає вперед і вас, і нас. «Ви – сіль землі. Якщо ж сіль втратить силу, то чим зробиш її солоною?..» (Мф. 5: 13). Знаємо, що без солі життя на планеті неможливе. Без молоді немає майбутнього, без навчання немає прогресу. Тож – «Майте сіль у собі і майте мир між собою» (Мк. 9: 50). Зі святом, дорогі студенти!», – підсумував український архіпастир.

Прес-служба Патріархії