Христос Рождається!
Ваше Високопреосвященство!
Дорогий Владико Андрію!

З-посеред величних свят Різдвяного циклу цього року Івано-Франківська єпархія відзначає ще одну пам’ятну подію – 70-літній ювілей свого духовного пастиря – активного учасника III відродження УАПЦ та творення єдиної помісної Православної Церкви в Україні – Митрополита Галицького Андрія, керуючого Івано-Франківською єпархією.Ще на зорі нашої незалежності, в січні 1990 року, Ви, Владико, разом зі своєю паствою вийшли із юрисдикції Московського патріархату і майже 30 років невтомно трудилися задля здійснення віковічної мрії українців – створення Єдиної Помісної Незалежної Православної Церкви.

Господь покликав Вас до святительського служіння, і за ці роки Ви заслужили високу повагу і серед єпископату та священнослужителів, і в колах інтелігенції, і в побожного народу, вірних Матері-Церкви. На цьому довгому і важкому шляху, долаючи різні перешкоди, як духовний син і вірний продовжувач справи Першого Патріарха УАПЦ Мстислава, у своєму пастирському служінні Ви керувалися настановами Його Святості Мстислава, часто нагадуючи нам, Вашим духовним дітям, слова Святійшого «подивіться один одному в вічі… та визнайте самі себе, і вас визнає світ». Ніколи не забуваючи слів Спасителя «…по тому пізнають, що ви мої учні, як матимете любов між собою», Ви завжди виявляли непохитність у вірі, впевнено ведучи свою паству до спасіння. Ваше Високопреосвященство, ваші любов до пастви, стійкість у переконаннях, відданість ідеї, щирість та відкритість у спілкуванні зі священиками і мирянами є взірцем для наслідування. Тож дякуємо Вам за молитви і духовні настанови й віримо, що зерна смирення, любові і всепрощення, посіяні Вами в людських серцях, зійдуть і принесуть стократний врожай.

Низько вклоняємось Вам, за мудре провадження Церкви нашої тим істинним шляхом, яким Ви вели нас до сьогоднішнього дня, коли Українська Церква отримала автокефалію. Це була Ваша мрія, сенс Вашого життя, тож нині ми є очевидцями її здійснення. І це найкращий подарунок в день Вашого ювілею. Ваше перебування в Константинополі під час отримання Томосу для Української Православної Церкви, сопричастя з Вселенським Патріархом Варфоломієм – втілення заповітної мрії православних України. Ми всі дуже раділи з цієї події, бачачи як Ваші очі світилися від радості, а серце випромінювало любов.

Тож дорогий наш Архіпастирю, Високопреосвященніший Владико Андрію, ми щиро молимо Всемилостивого Господа, щоб і надалі допомагав Вам втілювати в життя усі Ваші задуми, примножував Ваші духовні і тілесні сили, адже Ваші мудрість, досвід і виваженість у прийнятті рішень так потрібні в часі становлення єдиної Православної Церкви, яка прийнята в лоно Вселенського Православ’я.

Іс полла Еті деспота. 
З любов’ю во Христі!

Єпископ Коломийський
Вікарій Івано-Франківської Єпархії.

Секретар Єпархіального
Управління м. прот. Богдан Романюк

Проректор ВБА м. прот. Євген Шувар

Голова Собору Петро Глухій

Патріархія