20130626_4

26 червня 2013 року в Київі, в Українському домі Біблії по вулиці Баумана, 18, відбулося засідання Центрального правління Українського Біблійного Товариства (УБТ), приуроченого до 1025-ліття Хрещення Руси-України. Відкрив засідання президент УБТ Григорій Іванович Комендант, який у своєму короткому слові подякував усім за допомогу Товариству в реалізації програм із друку Біблії та її поширення.

Зі словами привітання виступили представники УПЦ МП, УПЦ КП, УАПЦ та протестантських Церков, які позитивно відгукнулися про роботу Біблійного товариства та внесли пропозиції щодо покращення наявних перекладів Святого Письма.

З благословення Предстоятеля УАПЦ, Блаженнішого Мефодія, митрополита Київського і всієї України, в роботі засідання Центрального правління взяли участь преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський , митрофорний протоієрей Віталій Даньчак, секретар Предстоятеля УАПЦ та ігумен Антоній (Бондарць),секретар Харківсько-Полтавської єпархії. На цьому засіданні Владика Афанасій висловив свої міркування стосовно значення для українського народу Святого Письма та молитви на рідній мові.