Духовний-собор-1  9 липня, під головуванням Священноархимандрита Спасо-Преображенського Угорницького монастиря  Митрополита Галицького Андрія керуючого Івано-Франківською єпархією відбулося чергове засідання Духовного Собору Угорницької обителі. На Соборі були присутні: намісник монастиря архимандрит Олексій (Мензатюк), ігумен Никон (Гайдай), ієромонах Павло (Мисак), схиієромонах Адам (Первончук), ієромонах Ювеналій (Зінченко).На початку засідання владика Андрій розповаів братії монастиря про останні новини з життя Української Автокефальної Православної Церкви; про свою участь у круглому столі, організованому Ужгородською українською богословською академією ім. Святих Кирила і Мефодія УПЦ МП;  про Архиєрейський Собор УАПЦ, в якому він брав участь, та його рішення.

Також на Духовному Соборі Священноархимандрит та братія обговорювали питання проведення урочистостей з нагоди святкування 1025-ліття Хрещення Руси-України та 10-ї річниці відродження Угорницької обителі, визначали кандидатів для нагородження монастирськими відзнаками.

Крім вищезазначенного, на Соборі розгядалися інші питання життя обителі.

В кінці засідання Духовного Собору Угорницького монастиря митрополит Андрій наперед привітав благочинного монастиря ієромонаха Павла (Мисака) з днем небесного покровителя – св. апостола Павла, день пам’яті якого буде святкуватися Церквою 12 липня. Владика побажав о. Павлу щедрих Господніх дарів, міцного здоров’я та щасливого  довголіття.

Прес-служба
Спасо-Преображенського
Угорницького монастиря