24 травня Свята Православна Церква вшановує пам’ять святих рівноапостольних Мефодія і Кирила – вчителів слов’янських. У цей день Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Мефодій відзначає день свого тезоіменитства.

З цієї нагоди намісник Спасо-Преображенського Угорницького монастиря архимандрит Олексій та братія обителі надсилає Першоієрарху Церкви своє святкове привітання:

Ваше Блаженство, Блаженнійший владико Мефодій!

У день пам’яті Вашого небесного покровителя – рівноапостольного просвітителя слов’янських народів – святителя Мефодія, прийміть найщиріші вітання з Прикарпатського краю – від братії Угорницького Спасо-Преображенського чоловічого монастиря!

Бажаємо Вашому Блаженству міцного здоров’я, душевного спокою, духовної радості, відданих помічників та щирих однодумців у справі розбудови Української Автокефальної Православної Церкви.

Молитовно закликаємо Вашого небесного покровителя підносити свої святі молитви за Ваше Блаженство до Всесвятого Престолу Царя Слави.

Нехай святий Мефодій завжди надихає Вас своєю ревністю в захисті віри Христової, подає Вам сили та натхнення в Предстоятельському служінні на благо Української Церкви та українського народу!

Многая і благая літа Вам, Блаженнійший владико!

Прес-служба
                                                                                                    Спасо-ПреображенськогоPanorama-11
                                                                                                     Угорницького монастиря