Митрополит Епіфаній очолив урочисте Всенічне бдіння у Свято-Михайлівському соборі
13 липня 2024 року у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці відбулося Всенічне бдіння, яке очолив Митрополит Епіфаній у співслужінні архієпископа Агапіта та єпископів Никодима і Єфрема

Напередодні третьої неділі після Пʼятидесятниці, 13 липня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Всенічне бдіння у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.
Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили намісник Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Херсонський і Таврійський Никодим, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.
Українська Православна Церква/Православна Церква України
4
Лайк this Запис

