Митрополит Епіфаній та Інна Ящук обговорили підтримку українських воїнів
Блаженнійший Митрополит Епіфаній та державний секретар МВС Інна Ящук зустрілися для обговорення державно-церковних взаємовідносин і підтримки воїнів України.
Підтримка воїнів-захисників України – головна тема зустрічі Митрополита Епіфанія з представниками МВС

18 липня 2024 року в Митрополичому домі відбулася важлива зустріч Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з державним секретарем Міністерства внутрішніх справ України Інною Ящук. У зустрічі також взяли участь начальник Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву та Київській області» Лариса Безух та начальник юридичного відділу установи Юрій Мусієнко.



Основними темами обговорення були державно-церковні взаємовідносини, релігійна ситуація в Україні та співпраця у наданні духовної підтримки воїнам-захисникам України, які проходять лікування та реабілітацію у закладах охорони здоровʼя МВС.
Митрополит Епіфаній наголосив на важливості віри та молитви у досягненні перемоги та справедливого миру, а також підкреслив необхідність щирих зусиль та праці кожного українця на своєму місці. «Наша спільна мета зараз – перемога й справедливий мир. Для цього неабияке значення має наша непохитна віра та молитва до Господа. Але також потрібні щирі зусилля та праця кожного з нас на своєму місці. Тож ми готові і надалі всебічно підтримувати наших воїнів, які боронять Батьківщину від російської агресії», – сказав Митрополит Епіфаній.
Ця зустріч підкреслює тісну співпрацю між Церквою та державними установами у підтримці українських військових та відновленні миру в країні.

