Митрополит Луцький і Волинський Михаїл: 24 роки на архієрейському служінні
Владика Михаїл відзначає 24-річчя архієрейської хіротонії, яка відбулася у 2000 році за участі Патріарха Філарета.
Архієрейська хіротонія митрополита Михаїла: 24 роки служіння на ниві Господній

Сьогодні виповнюється 24 роки від дня архієрейської хіротонії митрополита Луцького і Волинського Михаїла, що відбулася у столиці. Подія, яка змінила життя єпископа та визначила його шлях служіння Українській Православній Церкві, сталася 22 жовтня 2000 року. Тоді, за рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату, молодого священника обрали єпископом Сумським і Охтирським.
Митрополит Михаїл розпочав свій духовний шлях у Тернопільському Свято-Троїцькому духовному центрі ім. Данила Галицького та Київському Свято-Михайлівському Золотоверхому чоловічому монастирі. Навчаючись у Київській духовній академії, він відзначився своєю працею і відданістю Церкві, що й привело його до архієрейського сану. Його архієрейська хіротонія була здійснена під час Божественної Літургії у столичному соборі рівноапостольного князя Володимира, а очолив її сам Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
Віряни та духовенство висловлюють глибоку вдячність та повагу митрополиту Михаїлу за його віддане служіння. Його праця протягом 24 років на благо Церкви стала прикладом невтомної роботи, спрямованої на духовне відродження та зміцнення віри в Україні. Єпархія вітає владику з цією визначною датою та бажає йому Божого благословіння, міцного здоров’я та плідного служіння на благо народу та Церкви.
Митрополит Михаїл став важливою постаттю в Українській Православній Церкві, залишаючи значний слід у розвитку духовності та суспільного життя в Україні.
Джерело: Волинська єпархія ПЦУ

