Митрополит Олександр благословив випускників Київського військового ліцею імені Івана Богуна
31 травня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Київський військовий ліцей імені Івана Богуна, де відбувся урочистий випуск. Він звернувся до випускників з промовою, закликаючи Боже благословення на їхній подальший шлях та підкресливши їхню важливу роль у майбутньому України. Полковник Євген Камалов висловив вдячність за духовну підтримку молодих офіцерів.
Боже благословення на випускників Київського військового ліцею імені Івана Богуна від Митрополита Олександра

31 травня, на запрошення начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна полковника Євгена Камалова, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав цей навчальний заклад, де відбувся урочистий випуск.



Під час урочистостей митрополит Олександр звернувся до випускників з натхненною промовою, закликаючи Боже благословення на їхній подальший життєвий шлях. Владика підкреслив важливість ролі випускників у майбутньому України, назвавши їх опорою мирної, щасливої та процвітаючої держави.
«Ви – майбутнє нашої країни, її захисники та творці. Ваші знання, вміння та відданість стануть основою для побудови сильної та незалежної України», – зазначив митрополит Олександр.
Полковник Євген Камалов висловив подяку владиці Олександру за підтримку та благословення випускників, підкресливши важливість духовної підтримки для молодих офіцерів.
Випускники Київського військового ліцею імені Івана Богуна продемонстрували свою готовність до нових викликів та служби на благо України. Урочистості завершилися святковим парадом, що символізував початок нового етапу в житті молодих ліцеїстів.

