Митрополит Симеон зустрівся з командуванням 25 окремої Січеславської бригади
У Дніпровській єпархії відбулася зустріч між Митрополитом Симеоном та представниками 25 Січеславської бригади. Під час заходу обговорювали важливі питання співпраці.
Духовенство і військові зміцнюють співпрацю для підтримки українських захисників у час війни

У єпархіальному управлінні Дніпровської єпархії відбулася важлива зустріч між командуванням 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади та духовенством єпархії. Високопреосвященнійший Митрополит Дніпровський і Січеславський Симеон (Зінкевич) тепло прийняв поважних гостей, а також на зустрічі були присутні канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський та військовий капелан ЗСУ протоієрей Любомир.



Під час обговорення було порушено низку важливих питань, пов’язаних із співпрацею між військовими та духовенством, а також підтримкою українських воїнів у складний час війни. Сторони обмінялися цінними подарунками на знак поваги і дружби.
Архієрей висловив щирі побажання командуванню та всім українським захисникам, подякував за їхню відданість та жертви, а також побажав мирного неба й якнайшвидшої перемоги України.
Джерело: Дніпровська єпархія ПЦУ

