У Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі Митрополит Епіфаній освятив і передав автомобілі для оборонців України
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив та передав для потреб оборонців України автомобілі, зібрані Свято-Димитріївською парафією ПЦУ села Бузова. Освячені втомобілі будуть використані українськими військовими в зоні бойових дій. Ця важливий подія відбулася на подвір’ї Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.
Блаженніший Митрополит Епіфаній передав автомобілі для оборонців України, підтримавши їх у складний час боротьби за незалежність та територіальну цілісність

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 30 травня 2024 року на подвір’ї Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря освятив та передав для потреб оборонців України автомобілі, кошти на придбання яких зібрала Свято-Димитріївська парафія ПЦУ села Бузова, що на Київщині.



Разом з Предстоятелем автокефальної Української Православної Церкви молилися настоятель парафії села Бузова протоієрей Богдан Тимошенко, військовий капелан протоієрей Леонтій Никитенко, священник Свято-Димитріївського храму Олесь Тимошенко та воїн – захисник Батьківщини.
Незабаром ці автомобілі буде доставлено в розташування одного з підрозділів Сил спеціальних операцій та 25-ї окремої повітрянодесантної бригади.
Після освячення Його Блаженство поспілкувався з українським військовослужбовцем, подякував йому та побажав наснаги й Божої допомоги у протистоянні російським нападникам.

