Урочисте богослужіння у Відні: святкування Воскресіння Христового
5 травня у храмі Святого Миколая у Відні відбулося урочисте богослужіння з нагоди світлого свята Воскресіння Христового, яке зібрало численних вірян.
Митрополит Австрії очолив святкове богослужіння з участю духовенства

У храмі Святого Миколая у Відні відбулося урочисте богослужіння з нагоди світлого свята Воскресіння Христового. Божественну літургію очолив митрополит Австрії та Екзарх Угорщини Арсеній.
Митрополиту Австрії співслужили ігумен із Православної Церкви України Феодосій (Ляхович) та запрошене духовенство. Це повідомлення ігумен Феодосій розмістив на своїй сторінці у соцмережі.
На богослужінні зібралися численні віряни, щоб разом розділити радість Воскресіння Христового. Цей день, як завжди, став символом перемоги над смертю та сповненим надії на вічне життя.
Нагадаємо, що екзарх Вселенського Патріарха закликає українців нести світло Воскресіння Христового у світ. Це свято є символом надії, миру та єднання, яке об’єднує людей незалежно від їхнього походження та віросповідання.

