Владика Авраамій очолив панахиду за загиблих воїнів у Лаврі
У храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» вшанували пам’ять загиблих захисників України.
Академічний ансамбль прикордонної служби супроводжував богослужіння піснеспівами

У військовому храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», що розташований на території Нижньої Лаври, 10 березня 2025 року відбулася панахида за полеглими воїнами-захисниками України. Заупокійне богослужіння очолив намісник Лаври єпископ Бориспільський Авраамій.
Під час богослужіння у храмі зібралися капелани, військові Державної прикордонної служби України, рідні та побратими загиблих героїв. Учасники богослужіння піднесли щирі молитви за упокій душ тих, хто віддав своє життя за Україну у перші місяці повномасштабного вторгнення росії у 2022 році.


Молитовний супровід забезпечував Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України, що створило особливу атмосферу духовного піднесення та скорботи. Владика Авраамій звернувся до присутніх зі словами співчуття та підтримки, наголосивши на важливості молитви за мир і Перемогу України.
«Ми молимося за наших воїнів, які віддали своє життя за свободу і незалежність України. Їхня самопожертва — це приклад найвищої любові до свого народу. Нехай Господь упокоїть їхні душі у Царстві Небесному», — сказав владика Авраамій.
Наприкінці панахиди всі присутні разом із єпископом Авраамієм та духовенством помолилися за українських воїнів, які нині боронять Батьківщину, та попросили у Господа справедливого миру для України.
Цей молитовний захід став символом єднання українського суспільства у вірі та надії на перемогу і відновлення справедливості.

