Митрополит Симеон освятив паски для воїнів на Вінниччині
Митрополит Вінницький і Барський Симеон очолив церемонію освячення 750 пасок, які будуть доставлені військовим на запорізькому напрямку та у медичні заклади Вінниччини для поранених військовослужбовців. Ця традиція є символом підтримки та молитви за воїнів.
750 святкових пасок передано на фронт та у медичні заклади для поранених захисників

3 квітня 2024 року митрополит Вінницький і Барський Симеон освятив 750 пасок, які будуть доставлені військовим на запорізькому напрямку, а також передані у військові госпіталі Вінниччини, де проходять лікування та реабілітацію поранені захисники.
Разом з іншими необхідними речами паски на схід доставлять волонтери, а у медичні заклади передадуть капелани Вінницько-Барської єпархії.


Передача пасок з молитвою за воїнів та благословенням стала традицією, до якої постійно долучаються парафіяни та благодійники.
Цього року разом із Православною Церквою України на Вінниччині до доброї справи приєдналася мережа гіпермакетів «Грош».
Нехай маленькі святкові подарунки зігріють серця наших захисників любов’ю і нагадають про рідний дім, де їх чекають з перемогою. І нехай Воскреслий Господь Ісус Христос укріпляє українських воїнів та зміцнює їхню віру у перемогу Правди і Добра!
Джерело: Вінницько-Барська єпархія ПЦУ

