Священники Луцького району піднялися на Говерлу для молитви за Україну
Священники Свято-Михайлівського округу піднялися на Говерлу, щоб відправити молебень за Україну та вшанувати пам’ять загиблих захисників.
Підкорення Говерли та молебень за Україну: священики Луцького району вшанували пам’ять загиблих

Днями на найвищій вершині України – горі Говерлі, відбулося особливе молитовне зібрання. П’ятеро священнослужителів Свято-Михайлівського округу Рожищанського деканату Луцького району, з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла, здійснили підйом на гору, щоб відправити молебень за Україну та заупокійну літію за загиблими захисниками нашої Батьківщини.
Очолив підйом декан округу, протоієрей Микола Царик. Він зазначив, що молитовне дійство на найвищій точці України – це не лише символ віри та сили українського народу, але й акт вшанування пам’яті тих, хто віддав життя за нашу державу.
Після завершення молебню священнослужителі розгорнули на вершині Говерли Державний Прапор України та знамено Волинської єпархії, демонструючи єдність церковної громади з усім народом.
Говерла, що розташована в Івано-Франківській області та має висоту 2061 метр над рівнем моря, стала цього дня місцем молитви, пам’яті та національної гордості.
Джерело: Волинська єпархія ПЦУ

