Успіння Пресвятої Богородиці: віряни Тернополя вшанували Божу Матір
У Тернополі, в Свято-Троїцькому Духовному Центрі, відбулися урочисті богослужіння на честь свята Успіння Пресвятої Богородиці. Служба завершилася хресним ходом і молитвами за Україну.
Успіння Богородиці: вшанування Божої Матері у Тернополі

15 серпня 2024 року в місті Тернопіль відбулися урочисті богослужіння на честь свята Успіння Пресвятої Богородиці. Головною подією стало проведення Божественної літургії у Свято-Троїцькому Духовному Центрі. Цей день має особливе значення для православних християн, адже він присвячений пам’яті Божої Матері, яка завершила своє земне життя та вознеслася на небо.



Богослужіння очолив настоятель Свято-Троїцького Духовного Центру, який у своїй проповіді наголосив на важливості духовного життя та звернув увагу на Євангельську історію про Марфу і Марію (Лк 10:38-42). Він підкреслив, що кожен вірянин покликаний знайти баланс між турботами цього світу та відданістю духовним цінностям.
Під час літургії особливі молитви возносилися за мир в Україні та захист воїнів, які боронять її свободу. Після служби відбувся святковий хресний хід, під час якого віряни просили Пресвяту Богородицю про захист та благословення для всіх українців.

