Відкриття пам’ятника Героям в Золочеві, що на Харківщині: пошана та вдячність за відданість Україні
Урочиста церемонія встановлення пам’ятника в Золочеві вшанувала пам’ять Героїв 1-го батальйону 72-ї окремої механізованої бригади, які поклали своє життя за свободу та незалежність України.
Знаменна подія в передмісті Золочева: відданість і героїзм на вівтарі рідної землі

У передмісті Золочева відбулася урочисто-траурна церемонія, у ході якої відкрили пам’ятний знак Героям 1-го батальйону 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, які 22 квітня 2022 року під час контрнаступу на селище Козача Лопань поклали свої життя на вівтар рідної землі.
Захід відбувся за участі Високопреосвященнішого архієпископа Харківського і Слобожанського Митрофанана, начальника Золочівської селищної військової адміністрації Віктора Коваленка, заступника командувача сухопутних військ України генерал-майора Олександра Нестеренка, керівників наступальної операції, побратимів та рідні загиблих.


Почалась церемонія хвилиною мовчання, щоб віддати шану загиблим за свободу та незалежність України. Потім Владика Митрофан провів панихиду за упокій душ полеглих захисників та освятив пам’ятний знак. Завершились урочистості покладанням квітів.


Пам’ятний знак виготовлено і встановлено за кошти благодійників. Фінансову підтримку надали сільгоспвиробники, підприємці місцевої громади, працівники Золочівської селищної ради.
Це дуже знаменна подія, тому що ми повинні пам’ятати всіх тих, хто віддав найцінніше — своє життя. Життя за свободу та незалежність нашої України.
Слава Героям України!

