Освячення Свято-Михайлівського храму на Чернігівщині: молитви за мир і подяка меценату
Єпископ Чернігівський і Ніжинський, разом з духовенством, відсвяткував освячення Свято-Михайлівського храму у селі Лукашівка, висловивши молитви за мир та подяку меценату.
Молитва у велике свято і вдячність від громади

У Лазареву суботу, 27 квітня 2024 року, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній звершив чин освячення Свято-Михайлівського храму в селі Лукашівка на Чернігівщині та першу Божественну літургію в ньому.
Архієрею співслужили благочинний Чернігівського благочиння протоієрей Євген Орда, настоятель храму ієрей Сергій Зезуль, місцеве та запрошене духовенство.



За богослужінням лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.
Наприкінці відправи єпископ Антоній виголосив проповідь та привітав парафіян із визначною подією.
Також, з благословення Предстоятеля Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, керуючий Чернігівською єпархією відзначив мецената храму церковною нагородою.

